Pierwsze dni naszej pracy

Pierwsze dni naszej pracy

Ponad sto osób odwiedziło już Centrum Seniora przy Miejskim Centrum Pomocy Społecznej . Seniorzy pobierają wnioski i kwestionariusze na dopołudniowy pobyt stały. W ciągu pierwszych trzech dni uczestnicy najliczniej korzystali  z zajęć sportowo – rekreacyjnych. Chętnie brali udział w zajęciach relaksacyjnych, arteterapii oraz ruchowo – integracyjnych. Wszyscy którzy odwiedzili Centrum byli pod wrażeniem panującej w nim atmosfery, wyposażenia, poziomu proponowanych zajęć oraz wskazywali, iż na pewno wrócą.

Centrum zaprasza wszystkich seniorów z naszego miasta do zapoznania się z ofertą i uczestnictwa w zajęciach oraz wydarzeniach. W przyszłym tygodniu szczególnie mocno zapraszamy na spotkanie Grupy „Seniorzy po przejściach". To dobra okazja do wyjścia z domu i rozmowy z tymi, którzy mimo ciężkich przeżyć po chorobach nowotworowych nadal potrafią się cieszyć życiem i mają szereg ciekawych pomysłów.

Jako osoby prowadzące Centrum Seniora dziękujemy za tak liczne odwiedziny i pozytywne opinie o naszej pracy oraz liczymy na równie częste Państwa wizyty w kolejnych dniach.