Spotkanie z autorką wierszy panią Marią Rożek

Spotkanie z autorką wierszy panią Marią Rożek

Nazywam się Maria Rożek. Wychowana jestem w Pabianicach. Do chwili obecnej wydałam dwa tomiki wierszy. Niebawem ukaże się trzeci. To o czym pisze jest formą moich życiowych doświadczeń. Pierwszy tomik pt. "Wiersze i przesłania to po części moja biografia. Drugi tomik pt. "Wiersze niesłychane sercem pisane" jest o boskiej naturze, o uczuciach i wartościach. Jestem kobietą wrażliwą, empatyczną, o wielkim sercu, pełną zrozumienia dla innych ludzi. Inspirację czerpię ze wszystkiego, co mnie otacza.  Układam słowa pełne miłości i ciepła na różne okazje. W moich słowach jest zawarta szczerość i prawda. Wrażliwość na piękno spowodowała chęć zajmowania się poezją. Zaczęłam pisać wiersze podyktowane moją wyobraźnią, a głębsza świadomość samej siebie stwarza rozwój mojej twórczości.

Pierwsze moje wystąpienie autorskie miało miejsce w Domu Tkacza, gdzie wychowywałam się jako mała dziewczynka. Dla mnie do dziś jest to dom z duszą.

Kolejne spotkanie autorskie odbędzie się w Centrum Seniora przy ul. Konopnickiej dnia 11.05.2016 o godz. 16.00, na które wszystkich zainteresowanych gości zapraszam."