USŁYSZEC NA CZAS


https://www.ispeech.org/text.to.speech

UWAGA BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT...
W ostatnim czasie w okienku mamy bardzo wiele sytuacji w których rodzice dzieciaków w kryzysie emocjonalnym w związku z podniesioną stawką terapii za godzinę np. z kwoty 120 zł na 150 zł rezygnują z terapii. 
Choć może trudno w to uwierzyć dla wielu z nich mimo iż starają się ze wszystkich sił te dodatkowe 60 zł zakładając minimum dwie wizyty w miesiącu są często barierą nie do przeskoczenia. Nie wspominając już o tych, którzy w ogóle do niej nie przystępują z powodu braku środków
My w Fundacji UsłyszećNaCzas już wielu takich rodziców wraz z ich kochanymi dzieciakami wspieramy. Opłacając ich wizyty u psychologów bądź psychiatrów dziecięcych wykupujemy też często recepty na leki niezbędne w terapii.
Stąd WILEKI apel, jeżeli znacie jakąś mamę lub tatę, który potrzebuje w tym czasie wsparcia finansowego na terapię dla swojego kochanego dzieciaka proszę przekażcie im adres kontakt@tomaszzielinski.com i poproście by do nas napisali. 
My chętnie opłacimy wizyty u specjalistów z których usług korzystają a jeżeli zajdzie potrzeba wykupimy też niezbędne leki.
Tylko poproście by nie przerywali terapii to bardzo ważne i oni są tego świadomi tylko często nie wiedzą gdzie się zwrócić o pomoc.
Zbyt wielu tragedii w związku z takimi sytuacjami jesteśmy w ostatnim czasie świadkami...
Powiedzcie im też, że to będzie dla nas wielki zaszczyt móc im w tym czasie służyć
Liczę na siłę przekazu i tu jesteście mi bardzo potrzebni proszę ponieście tą wiadomość dalej a my w Fundacji UsłyszećNaCzas zrobimy wszystko by każdego takiego kochanego dzieciaka objąć opieką.
Ps.
Ta akcja jest możliwa dzięki regularnemu wsparciu naszych Patronów za co z serca w imieniu własnym i dzieciaków którym pomożemy DZIĘKUJĘ 
Dbajcie o siebieTomek Zieliński#UsłyszećNaCzas

Skip to content